cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Yılbaşında En Pahalısı Ajda Pekkan ya Diğerleri Ne Kadar

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com

ajda pekkan 2011

Yılbaşı gecesini dışarda geçirmek isteyenler için otellerde sahne alacak ünlü sanatçılarla her keseye seçenekler sunuluyor. Antalya ve Kıbrıs’taki lüks otellerde konaklayıp yılbaşı akşamı sahne alacak ünlü sanatçıları dinlemek rağbet görüyor. Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de Ajda Pekkan ve Tarkan’ı dinlemek isteyenler için fiyatın 1000 TL’ye çıktığı 31 Aralık gecesi için, İstanbul’da da pek çok yılbaşı konaklama seçenekleri mevcut. Akaretler’de bulunan W Hotel’de yılbaşı gecesi konaklama ücreti 688 Euro’yu (1400 TL) geçiyor. Dışarıda fiyatı uygun bir yılbaşını tercih edenler için de seçenekler sunuluyor. Kapadokya Akköy Evler’de fiyat 250 TL olurken, Büyükada Panorma Otel’deki fiyat ise 350 lira.

Lüks otellerde birçok ünlü sanatçı sahne alıyor

* Pera Palace Hotel’deki Grand Pera Salonu’nda Asım Ekren ve Randevu Orkestrası eşliğinde düzenlenen yılbaşı balosunun kişi başı fiyatı 550 TL. Agatha Restaurant’ta yılbaşı yemeğinin sunulduğu konaklama paketinin iki kişilik fiyatı 450 Euro.

* The Green Park Pendik Hotel’de Ziynet Sali, Duman ve DJ Berna Öztürk sahne alacak. Ziynet Sali’yi dinlemek isteyenler 290 TL, Duman için 95 TL öderken, Berna Öztürk için ise 80 TL ödeyecek.

* Armada Otel’deki yeni yıl balosunun ücreti kişi başı 225 TL. Konaklama paketi ise kişi başı 375 TL.

* Kıbrıs’ta Kaya Artemis Hotel’de sahne alan İbrahim Tatlıses’i dinlemek isteyenler ise en az 2 gece konaklamak zorunda. Bunun için ödemesi gereken gecelik ücret ise 400 TL.

* BW Citadel Hotel’de minimum 3 gece konaklamalı yılbaşı paketinin çift kişilik oda fiyatı 589 Euro iken buna yılbaşı balosuna katılım da dahil.

* İstanbul Cevahir Otel’de Serdar Ortaç’ın sahne alacağı yılbaşı gecesi için loca kişi başı fiyatlar 600 liraya kadar çıkıyor.

W Hotel’de konaklama ücreti 688 Euro

* W İstanbul’un yılbaşı özel paketleri ise 3 çeşit. Paket fiyatları 250 Euro’dan başlıyor, 688 Euro’ya kadar çıkıyor.

* Güral Sapanca Wellness Park’ta yılbaşı akşamı Nükhet Duru ve Şehnaz Sam sahne alacak. Nükhet Duru’yu dinleyenler, konaklama ücretiyle birlikte kişi başı 590 TL öderken, bu fiyat Şehnaz Sam için 465 TL.

* Ritz Carlton’da bulunan İstanbul Çintemani Restaurant’ta yılbaşı mönüsü, limitsiz yerli içki ile kişi başı 449 TL.

* Yılbaşı akşamı Candan Erçetin’in sahne alacağı Dedeman İstanbul Oteli’nde bir gece konaklama fiyatları 149 Euro’dan başlıyor.

* Bebek Hotel’de yılbaşı özel konaklama fiyatları 160 ile 260 Euro olarak değişiyor.

* Çırağan Palace Kempinski’de bulunan Laledan Restoran’da kişi başı fiyat 420 TL.

* Swiss Otel Gaja Restoran’da içecek hariç yılbaşı mönüsü 400 TL. Çocuklar için özel uyuma odasının kişi başı ücreti 125 TL.

* Kapadokya Akköy Evleri’nde fiyatlar 250 ile 400 lira arasında değişiyor.

* Büyükada’daki Panaroma Hotel yılbaşı gecesi konaklama ve yemek fiyatları 350 ile 450 TL.

HÜLYA AVŞAR İLE YILBAŞI 500 LİRA

hulya avsar yılbaşı

* İstanbul WoW’da Hülya Avşar ile Hale Caneroğlu sahne alıyor. Fiyatlar 499 TL ve 349 TL olarak değişiyor.

* Ortaköy Princess Otel’de yılbaşı akşamında Demet Akalın sahne alacak. Giriş ücretinin 100 TL olduğu gecede loca fiyatları ise bin 800 ile 2 bin 500 lira arasında.

* Ajda Pekkan ve Tarkan’ın sahne alacağı Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de yılbaşını geçirmek isteyenler için 3 günlük konaklama fiyatı 2 bin 200 TL. Sanatçıları izlemek isteyenler ise bin lira ödeyecek

NÜKTE CÖBEK- GAZETE HABERTURK

Bu yazı toplamda 3124, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum