cnc, istanbul, torna, işleme merkezi


Yves Rocher Strawberry Lip Balm

Yazar admin

Her türlü güncel ve genel bilgi rafist.com
Daha önce favori Lip Balm’ımın Body Shop’un çileklisi olduğunu defalarca söylemişimdir mutlaka. Soğuğun ve kaloriferlerin hayatımızdaki öneminin arttığı şu günlerde en çok kullandığım ürünler lip balm’lar ve dudak koruyucular. Sabah soğuktan evde çıkarken, gece yatmadan önlem olarak, günlük rujun altına.. sürekli lip balm kullanıyorum.
 Yves Rocher Strawberry Lip Balm

Grupanya’dan aldığım Yves Rocher kuponunu kullanırken eşime bir ürün almıştım, artan para ile de bu balm’ı aldım. Ya benim beklentilerim çok yüksek ya da bu ürün gerçekten iyi bir lip balm değil, karar veremiyorum açıkçası. Bir kere bu ürünün fiyatı 12.80 TL ve bir lip balm için oldukça pahalı.

Nemlendirme kıvamı yeterli değil, şu havada soğukta dudaklarınızı nemli tutmaz, sürekli olarak yenilemeniz gerekiyor. Oysa Body Shop’un çilekli lip balm’ı böyle değil, bir sürdünüz mü birkaç saat idare ediyor bir şey yiyip içmezseniz.

Ürünün kıvamı da ince, Body Shop’unki daha vazelinimsi. Bu ince yapılı olduğundan da nemlendirmesi kalıcı olmuyor.
 Yves Rocher Strawberry Lip Balm
Diğer bir konu da koku ve tat. Bu üründe çilek kokusu ve tadı yeterli ve keskin değil, çook belli belirsiz. Sürdükten sonra tadı da kokusu da uçup gidiyor. Body Shop’un lip balm’ında ise çilek kokulu öpücüklere 🙂 yelken açabiliyorsunuz ayrıca kokusu da gitmiyor mis gibi çilek kokusu alıyorsunuz kendi dudağınızdan.

Son konu da renk, Yves Rocher Strawberry Lip balm sadece parlatıyor, hafif de olsa renklendirmiyor.

 Yves Rocher Strawberry Lip Balm
Bu fiyata tekrar alacağım bir ürün değil.

Bu yazı toplamda 2662, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

Share
Ev ve İş Telefonu Başvurusu Yapmak İçin; Buraya tıklayınız...

CommentYorum